Про команду

Учасники нашої команди:

МАКСИМ ЛЕБЕДИНСЬКИЙ

Максим Лебединский ,20 лет

Студент 4 курсу ДонНТУ, захоплююсь вивченням інформаційної безпеки та японської мови. Призер міжнародної олімпіади  IT-Universe конкурсу «Кращій диплом з інформаційної безпеки». Захоплююсь катанням на ковзанках.
Мотивацією до участі у програмі стало прагнення до успіху та знань.

СВЯТОСЛАВ ЯКИМЕНКО

Займаюсь адмініструванням спільноти у соціальній мережі «Мобільні IT: Україна і світ», цікавлюсь безконтактними платежами, NFC, indoor — навігацією, полюбляю публічними виступами, на професіональному рівні володію сліпим десятипальцевим методом набору.
Про цю програму дізнався ще на Дні відчинених дверей, коли я ще навчався у школі, завжди хотів бути серед «Професіоналів» та гідно представити університет. Сподіваюсь, що в мене все вийде.

 

ОЛЕКСАНДР МІРОШНИЧЕНКО

Характерезую себе як інтроверт, мизантроп та агностик. Дуже активно захоплююсь музикою та кіноіскуством.  Мотивацією до участі у данній программі стала можливість дізнатися щось нове для себе.

ЄЛАГІНА ЄКАТЕРИНА

Відповідальна, цілеспрямована, вмію працювати у команді, прагну до нових звершень, не маю поганих звичок. Дуже подобаються довгі за часом прогулянки пішки та читання російської класичної літератури.
Вирішила приймати участь у програмі тому що маю бажання розширити свої знання у сфері телекомунікацій та IT-технологій, а також можливість нових знайомств.

 

ГВОЗДЬОВ АРТЕМ

Активно займаюсь соціальною та організаційною діяльністю. Дуже активно цікавлюсь і займаюся звуковою технікою, розробкою веб-сайтів та в цілому веб-програмуванням. Вивчаю такі мови програмування як php та JavaScript. Також цікавлюсь мобільними мережами та їх організація, бо на сьогоднішній день вони стали дуже важливою частиною нашого життя.

Приймаючи участь у цій програмі я зможу оцінити на реальному рівні свої вміння та побачити, чого я досягнув та до чого ще треба прагнути. Також я зможу отримати додаткові знання під час процесу та поспілкуватися з людьми, які вже давно працюють у сфері IT. Ну і звісно можливість представити рідний університет на високому рівні.